vystavovatelé

Snižte spotřebu, emise, navraťte výkon a prodlužte životnost motoru. Ať už máte auta, autobusy, tahače nebo bagry, vodík zvládne vše! Dekarbonizace motoru vodíkem je nová technologie, která dokáže odstranit karbon z motoru bez jeho rozebírání. Vyčistí spalovací komoru a následně turbodmychadlo, katalyzátor, lambda sondy a DPF. Za 50-120 minut a bez nutnosti měnit olej. Ušetřete na spotřebě a prodlužte životnost Vašich motorů. Bez Karbonu pojede motor lépe.

https://www.bezkarbonu.cz/dekarbonizace-motoru-vodikem-pro-firmy/

Společnosti F TRUCKS a.s. je výhradním importérem a distributorem nákladních automobilů značky FORD TRUCKS v České republice, která také současně řídí autorizovanou servisní síť v ČR.

https://www.fordtrucks.cz

Největší dealer MAN v ČR. Importér návěsové techniky od předních evropských výrobců – KRONE, STAS, D-TEC, O.ME.P.S., NOOTEBOOM a prodejcem MEILLER a LANGENDORF.
Máme 10 poboček s autorizovaným servisem po celé ČR. Nabízíme spolehlivost a dlouholeté zkušenosti s více jak 30 letou praxí.

https://hesti.cz

https://www.facebook.com/hestigroup

https://www.instagram.com/hestigroup

LIQUI MOLY je přední Německý výrobce motorových olejů, aditiv, servisních produktů a autokosmetiky. Již od roku 1957. Máme v nabídce více jak 4000 produktů.

https://www.liqui-moly.cz/

Jsme autorizovaní prodejci náhradních dílů zn. WABCO, KNORR-BREMSE a HALDEX. Náhradní díly nakupujeme přímo od výrobce, a tím garantujeme jejich původ a kvalitu, na kterou poskytujeme záruku.

Disponujeme potřebným množstvím náhradních dílů. Náhradní díl, který není skladem, dokážeme velice rychle naskladnit či doručit přímo Vám. Na rychlém dodání si zakládáme – velice dobře chápeme, že Vám jde o čas

https://www.penax.cz/

SGEF patří mezi lídry financování dopravní techniky. Zaměřuje se také na financování inovativních a udržitelných investic. Poskytuje leasing, úvěr, pojištění a poradenství založené na dlouholetých znalostech a zkušenostech. Spolupracuje se všemi hlavními značkami na trhu.

https://equipmentfinance.societegenerale.cz/cz

Firma TASY je od roku 1991 aktivní v oblasti prodeje nákladních pneumatik a provozování pneuservisních služeb.
Specializujeme se na poskytování špičkových pneuslužeb pro velké i malé přepravní firmy, zahrnující jak servis a údržbu pneumatik, tak i prodej kvalitních nákladních pneumatik.
Naše dlouholetá zkušenost a odbornost nám umožňují poskytovat spolehlivé a profesionální služby, které naplňují potřeby našich klientů.

https://www.tasy.cz/

Antwell Group je váš osvědčený průvodce v oblasti logistiky již 25 let. S více jak 400kusy vlastní dopravní techniky poskytuje široké portfolio logistických služeb od dopravy po pronájem, servis a prodej. S individuálním přístupem pomáháme klientům v každé fázi podnikání. Když přicházíte s myšlenkou, my přinášíme nejen řešení, ale i vizi budoucnosti. I vy se na nás můžete spolehnout, jako na stabilního a inovativního partnera.

https://www.antwell.eu/

Společnost Toptrade se specializuje na prodej a pronájem těchto značek: již 30 let výhradní zastoupení pro ČR a SR Frankia – německé luxusní obytné vozy vysoké kvality s dvojitou podlahou na podvozcích Mercedes a Fiat ( integrované,polointegrované a alkovny ), Pilote – francouzské vozy střední třídy na podvozcích Fiat, Citroen a nově Ford ( integrované,polointegrované a obytné vestavby ) Globe-TRAVELLER – velmi kvalitní obytné vestavby s dvojitou podlahou na podvozcích Fiat,Peugeot a Volkswagen i 4×4,výhradní zastoupení pro ČR a SR na YUCON – špičkové vestavby od Frankie na podvozcích Mercedes Sprinter i 4×4 ,Fiat a malý Renault a JOA – levné obytné vozy pro začínající karavanisty ( polointegrované a vestavby ) na podvozcích Fiat a Citroen.Pro všechny tyto značky z celého spektrální obytných vozů od nejlevnějších po luxusní jsme akreditovanými zástupci pro Českou a Slovenskou republiku. Působíme ve 2 prodejních a servisních místech a to v Holešově na Moravě a v Praze – Starý Vestec .Naše půjčovna obytných vozů, servis a obchod s karavanistickými potřebami je Vám již od roku 1990 k dispozici v Holešově, nově také v Praze – Starý Vestec

https://www.toptrade.cz/

Jsme Continental. Už více než 150 let udáváme směr inovacím při vývoji pneumatik a systémů pro mobilitu.
Naše vize vede k bezpečnější, udržitelnější a inteligentnější dopravě. Jsme přední světová značka posouvající hranice technologií v automobilovém průmyslu. Jsme Continental.

https://www.continental.cz

RESPECT – Váš profesionální poradce v oblasti korporátního pojištění, který na českém trhu působí již 31 let. Specializovaný tým RESPECT Vám vybere to nejvhodnější pojištění, postará se o správu pojistných smluv a zajistí likvidaci pojistných událostí. RESPECT patří k TOP 3 pojišťovacích makléřů v Česku a na Slovensku a jeho makléři si zakládají na profesionalitě, a především na osobním přístupu ke klientovi

https://www.respect.cz

Clever Solute s.r.o. je tým expertů a nezávislý likvidátor pojistných událostí, specializující na zastupování klientů při řešení pojistných událostí.
Zdokumentuje, vyčíslí, uplatní , zkomunikuje napříč všemi dotčenými subjekty a zajistí pro vás náhradu všech, vám náležejících typů nároků, u všech druhů škod i pojištění jak v ČR tak v zahraničí.

https://cleversolute.cz

Skupina Schwarzmüller je největším evropským dodavatelem přívěsů a nástaveb. Společnost vyrábí více než 150 typů vozidel s tím, že svým zákazníkům zaručuje přidanou hodnotu v oblasti používání. Dlouhá historie od roku 1871 učinila ze společnosti Schwarzmüller předního specialistu na individuální dopravní řešení. S vozidly obou značek Schwarzmüller a Hüffermann dodává skupina ve 20 zemích své výrobky firmám v oblasti stavebnictví, infrastruktury, těžebního a surovinového průmyslu a dopravním firmám v dálkové přepravě.

https://www.schwarzmueller.com

Společnost Wash – service CR s.r.o. vznikla koncem roku 2003 za účelem zviditelnit a podstatně zlepšit postavení výrobků předního evropského výrobce mycích systémů ISTOBAL ze Španělska na českém trhu.
V oblasti instalace, záručního a pozáručního servisu naše společnost disponuje celoplošnou sítí servisních středisek po celé ČR (Praha, Brno, Choceň, Ostrava).
Za dobu svého působení společnost nainstalovala cca 800 mycích technologií.
Jsme proto přesvědčeni, že společnost garantuje nejvyšší kvalitu na trhu, kterou vysoce ocení všichni současní i budoucí zákazníci.

https://www.washservice.cz/

Společnost W. A. G. Payment Solutions, vystupující pod názvem Eurowag, byla založena v roce 1995 a je celoevropskou integrovanou platformou pro platby a mobilitu zaměřenou na komerční silniční dopravu. Společnosti se specializuje na bezhotovostní služby na cestách, včetně pohonných hmot, mýtného a vratek DPH. Společnost sídlí v Praze a má celkem 18 poboček po celé Evropě a na Blízkém východě a disponuje rozsáhlou klientskou základnou přes 15 tisíc zákazníků po celé Evropě.

https://cz.eurowag.com/

TURANCAR CZ, specializovaný autorizovaný prodejce autobusů ISUZU nabízí turistické a linkové midibusy v rozměrech 7 až 9,5 metru. Novým úspěšným trendem je dovoz technologicky vyspělých malých autobusů městského typu NovoCiti Life s kapacitou až 60 cestujících. Malé oblíbené turistické autobusy Turquoise a Novo Ultra/lux se již staly bestsellerem a dnes je najdeme u mnoha českých dopravců. Největší z nejmenších turistických autobusů v současné nabídce Turancaru je VISIGO Hyper s kapacitou  35 – 39 míst a zájem o něj nyní strmě stoupá.

https://www.isuzubus.cz/

 

Jednoduché zajištění nákladu obratem ruky.

https://www.koegel.com

 

Pokud hledáte partnera pro komplexní GPS monitoring, jste na správném místě. Společnost LogisCarE se přes 20 let zabývá GPS monitoringem a aktuálně spravuje přes 60.000 vozidel. Samozřejmostí jsou automatické stazky, výpočet diet, vzdálené stahování tachografů a karet řidiče a také automatické hlídání spotřeby paliva včetně detailního vyhodnocení jízdního stylu v návaznosti spotřebě.

https://www.logiscare.com/cs

ZF Group je celosvětová technologická společnost, která patří mezi přední dodavatele systémů pro osobní automobily, nákladní a užitková vozidla i průmyslové technologie.

Pod divizi ZF Aftermarket spadají tyto známé značky – LEMFÖRDER, SACHS, TRW, WABCO. Tyto značky poskytují komplexní sortiment dílů pro skupiny jako jsou převodovky, nápravy, spojky, tlumiče, brzdy, diagnostické zařízení a mnoho dalšího.

Divize ZF Commercial Vehicle Solutions (CVS) dodává řešení pro užitková vozidla, pomáhá utvářet budoucnost ekosystémů nákladní dopravy a servisu. S rozsáhlým portfoliem produktů a služeb podporuje výrobce, majitele a provozovatele užitkových vozidel. Se svým telematickým a softwarovým řešením podporuje cestu digitální transformace dopravních vozových parků po celém světě

https://www.zf.com/

https://aftermarket.zf.com

Nejlepší cesta dopředu”
 
Text: „Protože věříme, že mobilita je stěžejním faktorem lidského rozvoje, klademe důraz na rozvoj směřující k vyšší bezpečnosti, efektivitě a ohleduplnosti k životnímu prostředí. Naší prioritou a závazkem je nabízet našim zákazníkům prvotřídní kvalitu bez kompromisů. Hrdě se hlásíme k našim hodnotám, k respektu k našim zákazníkům, k lidem, k akcionářům, k životnímu prostředí i k tomu, že společně vytváříme budoucnost lepší mobility pro všechny

https://www.michelin.cz/

EKONSERVIS se specializuje na pojištění odpovědnosti v dopravě prostřednictvím německých pojišťoven.
Rozsah pojištění je nastaven tak, že poskytuje krytí pro všechna auta používaná dopravcem a v případech, kdy je přeprava přeprodána, pak kryje VŠECHNY najímané dopravce, to i v případě, že to skončí u fantomového dopravce.
Krytí zahrnuje vše od škody na zboží, přes nakládku a vykládku, pozdní dodání. Pojištěna je i hrubá nedbalost – to kryje nejen úmysl řidiče, jako je třeba alkohol nebo zpronevěra, ale i škody například z neschváleného parkování….
Vzniklé škody aktivně řešíme, komunikujme s poškozeným.
Provozujeme online aplikaci pro ALL RISK připojištění zásilek

https://www.ekonservis.cz

Raiffeisen – Leasing poskytuje komplexní nabídku finančních produktů pro firmy a podnikatele, zejména v podobě financování osobních, užitkových i nákladních vozů, manipulační techniky, strojů, zařízení a technologií. Finance poskytuje prostřednictvím leasingu či úvěru, v případě firemních flotil zajišťuje také operativní leasing s širokou škálou služeb. Důležitou součástí poskytovaných služeb jsou poradenské služby v oblasti dotací a nabídka pojistných produktů.

https://www.rl.cz/

ORLEN je mezinárodní síť čerpacích stanic, která zahrnuje téměř 3500 stanic v Polsku, Německu, Rakousku, Maďarsku, Litvě, na Slovensku a v Česku, kde je s 436 stanicemi lídrem trhu. Značka ORLEN klade důraz na vysokou kvalitu produktů a služeb. Kromě prvotřídních pohonných hmot Efecta a prémiových paliv Verva nabízí i široký sortiment doplňkového prodeje, služeb a občerstvení v mezinárodním konceptu Stop Cafe.

https://www.orlenunipetrol.cz/

Generali Česká pojišťovna představuje moderní finanční instituci s vynikající znalostí českého trhu. Od roku 2015 je pevnou součástí mezinárodní pojišťovací skupiny Generali.
Velikost pojišťovny a její stabilita zaručují, že Generali Česká pojišťovna dostojí za všech okolností svým závazkům. Stejně jako přináší zásadní technologické inovace i rychlý, profesionální a klientsky přívětivý servis.
Jsme snadno dostupní napříč celou Českou republikou, a to nejen ve velkých městech, ale i v těch menších.

https://www.generaliceskaprofi.cz/

Goodyear je jedním z největších světových výrobců pneumatik. Na veletrhu představí nabídku Goodyear Total Mobility, která je navržena na míru pro každého dopravce a využívá klíčové pilíře – pneumatiky, online řešení a servisní síť. Díky Goodyear Total Mobility mohou dopravci očekávat snížení celkových nákladů a významné zlepšení efektivity, což přispívá k celkové konkurenceschopnosti a udržitelnosti jejich provozu.

https://www.goodyear.eu/

Společnost PANAV, a.s. je jedním z největších výrobců přívěsů a návěsů ve střední a východní Evropě. Výrobní program zahrnuje široké spektrum silničních přívěsů a návěsů o celkové hmotnosti nad 9 tun.
Těžiště naší výroby jsou valníkové návěsy včetně návěsů pro kombinovanou přepravu, valníkové soupravy, sklápěcí vozidla, kontejnerová vozidla, točnicové přívěsy, nosiče výměnných nástaveb a podvalníky.
Společnost má vlastní výrobu i kvalitní vývoj a proto nabízí produkt od jeho projektového zpracování, výroby prototypu až po zkoušky a jeho sériovou výrobu. Při výrobě používáme moderní technologie a zařízení včetně svařovacího robota, vypalovacích strojů a ohýbacích a ohraňovacích lisů. Většina komponent včetně hlavních částí jako jsou rámy máme v provedení žárově zinkované.

https://www.panav.cz

Společnost TEZAS servis a.s. patří mezi největší dodavatele vozidel pro hromadnou dopravu v ČR. Prodáváme moderní autobusy, které splňují vysoké standardy kvality a spolehlivosti. Naše firma je historicky nejúspěšnějším autorizovaným dealerem autobusů KAROSA, nyní IVECO BUS.
Nabízíme široký rozsah doprovodných služeb prováděných v hlavním areálu společnosti v Praze 9 a prostřednictvím našich poboček. Poskytujeme profesionální úroveň servisní péče a trvale usilujeme o maximální spokojenost našich zákazníků.

https://www.tezasservis.cz/

Firma TRUCK Trade spol. s r. o. byla založena v roce 1994 a od svého počátku se zabývá prodejem a opravami nákladních vozidel a přípojné techniky. Po celou dobu je výhradně v českém vlastnictví. V roce 1999 se stala autorizovaným dealerem nizozemských nákladních vozidel DAF, od roku 2017 pak také české značky nákladních vozidel TATRA. Od roku 2021 získala na základě dlouhodobé spolupráce výhradní zastoupení prodeje, poprodejních a servisních služeb a prodeje náhradních dílů také od nizozemského výrobce autobusů VDL Bus & Coach. Centrála společnosti se nachází v Modřicích u Brna, další provozovny jsou, Olomouci, Otrokovicích a Paskově. Celkem společnost zaměstnává více než 150 pracovníků.

https://daftt.cz

Specialista na flotilové autopojištění.

Značka MAN je synonymem elity a kvality. Působíme ve třech klíčových odvětvích dopravy: nákladní automobily, autobusy a dodávky. Pro sektor užitkových vozidel nabízí MAN modely s celkovou hmotností od 3,5 do 44 tun, paleta autobusů obsahuje modely pro městskou hromadnou dopravu i autokary. S úspěšným rozvíjením činnosti vznikla nutnost rozšířit vybudovat vlastní servisní a prodejní síť. Dnes má společnost MAN Truck & Bus Czech Republic již pět vlastních servisních center – k Čestlicím přibyl Rousínov na Moravě (2009), Ostrava (2015), Postřižín u Prahy (2015) a Plzeň (2019). Kromě vlastních servisně-obchodních středisek poskytuje MAN svým zákazníkům komplexní služby prostřednictvím sítě 21 autorizovaných smluvních servisů v Čechách i na Moravě.

https://www.man.eu/cz

IVECO je značka společnosti Iveco Group N.V. (MI: IVG). IVECO navrhuje, vyrábí a prodává širokou škálu lehkých, středních a těžkých užitkových vozidel, terénních nákladních vozidel a vozidel vhodných pro jakýkoli typ karoserie.
 
Neustále inovuje a rozšiřuje své produktové portfolio, aby každému zákazníkovi poskytla vozidlo, které přesně odpovídá jeho poslání. Její kompletní nabídka je koncipována s ohledem na potřeby řidiče, aby mu poskytla špičkový zážitek s důrazem na bezpečnost a pohodlí. Široká škála pokročilých digitálních služeb s podporou konektivity vyvinutých s cílem pomoci majitelům vozových parků efektivně řídit jejich vozový park rozšiřuje kompletní dopravní řešení IVECO. Společnost pokračuje ve své strategii dekarbonizace prostřednictvím diverzifikovaného přístupu k palivům, který zahrnuje další vývoj technologií na bionaftu, bateriové elektrické pohonné jednotky a palivové články.
 
IVECO provozuje 6 výrobních závodů a 7 výzkumných a vývojových středisek. Počítá s 3 500 prodejními a servisními místy ve více než 160 zemích, která zaručují technickou podporu všude tam, kde vozidlo IVECO operuje
 
IVECO je hnací silou transformace dopravního průmyslu a jeho ambicí je být nejspolehlivějším partnerem a plnohodnotným hráčem pro své zákazníky.

https://www.iveco.com

Hošek Motor a.s. je autorizovaný prodejce a opravce vozidel Mercedes-Benz, zajišťuje prodej a komplexní servisní služby včetně lakýrnických a klempířských prací pro osobní, užitkové i nákladní vozy Mercedes-Benz, Smart, Fuso Canter a autobusy Setra a Mercedes-Benz

https://www.hosekmotor.cz

Společnost PEK-TK s.r.o. podniká v oboru transportního a stacionárního chlazení.
Jako autorizovaný prodejce značky THERMO KING – světového leadera v oboru přepravního chlazení zabezpečujeme prodej,
servis a technickou podporu chladicích jednotek do dopravních prostředků a nabízíme také klimatizační jednoty. 

https://www.pek.cz/

Jsme autorizovaný dealer IVECO BUS, provádíme záruční a pozáruční servis pro celou modelovou řadu vozidel IVECO a dodáváme originální náhradní díly IVECO.

https://tbstelnice.cz/

Scania je předním světovým poskytovatelem řešení v oblasti dopravy, výrobcem nákladních automobilů, autobusových platforem a průmyslových, resp. lodních motorů. Společně s našimi partnery a zákazníky se ubíráme směrem k udržitelnému systému dopravy. Nabízíme naftová, plynová i čistě elektrická vozidla, jejich servis a další, např. digitální a telematické, služby. V Česku v roce 2024 naši zákazníci zaregistrovali přes 1350 nákladních vozidel, což znamená více než 15% podíl v tržním segmentu nákladních vozidel nad 16 tun. Společně s partnery provozujeme v České republice od Chebu až po Třanovice na severu Moravy 18 servisních středisek, z nichž je většina otevřena sedm dní v týdnu.

https://www.scania.cz

Společnost Centrum tachografů, s.r.o. se více jak 30 let zabývá prodej, servisem a poradenstvím v oblasti tachografů. Provádíme montáže a kalibrace všech typů a značek tachografu od analogových, po nejnovější inteligentní G2V2.
Nabízíme kompletní sortiment a služby jak pro Autorizované Metrologické Střediska (AMS), tak pro dopravce, pro které zajišťujeme produkty pro zabezpečení nákladu, spotřební materiál a mnoho dalšího.
Klademe velký důraz na individuální přístup k našim klientům a důslednou výstupní kontrolu, a to jak odesílaného zboží, tak i všech servisních prací a oprav. Prostřednictvím pevné sítě dodavatelů a obchodních partnerů dokážeme vyhovět požadavkům našich zákazníků. Rozsáhlé zkušenosti v oboru a naprostá profesionalita nám umožní vyřešit váš problém v nejkratším možném čase.

https://www.centrumtachografu.cz/

Jsme autorizovaným prodejcem IVECO BUS. Ve své síti zahrnující 18 servisů poskytujeme jak záruční servis značky IVECO BUS, tak pozáruční servis autobusů a nákladních vozidel jiných značek. Kromě servisu zajišťujeme měření emisí, přípravu na STK a ověřování a výměny tachografů. Jsme členem OSTRA GROUP poskytující další služby dopravcům.

https://www.kar.cz

Společnost DKV Mobility působí na trhu již devadesát let. Svým zhruba 356 000 zákazníkům v 50 evropských zemích nabízí přístup k největší akceptační síti v Evropě. Její součástí je zhruba 66 000 čerpacích stanic s konvenčními palivy, 666 000 dobíjecích bodů a 21 000 čerpacích stanic s alternativními palivy. DKV Mobility je také předním poskytovatelem řešení pro platby mýtného v Evropě. Zároveň nabízí služby zajišťující mobilitu včetně servisu vozidel na přibližně 32 000 servisních místech nebo inovativní digitální řešení. V rámci finančních služeb je DKV Mobility předním poskytovatelem řešení pro vratky DPH.

https://www.dkv-mobility.com/

Od roku 1993 až do součastnosti je společnost HALE s.r.o. jediným a výhradním zástupcem společnosti Stoneridge pro Českou a Slovenskou republiku. Společnost HALE s.r.o. dovážela do české republiky analogové tachografy VEEDER-ROOT řady 8400 a analogové tachografy řady SE 2400 – radioformát. V současné době vyrábí švédský výrobce Stoneridge Electronics inteligentní tachografy – SE5000 Connekt a SE5000 SMART2.

Firma HALE s.r.o. provádí jako výhradní zástupce firmy Stoneridge Electronics školení všech AMS (autorizovaná metrologická pracoviště) k ověřování těchto typů tachografů a úzce spolupracuje s POLICIÍ ČR, kontrolními úřady, ČESMADEM a Českým metrologickým institutem.

https://www.halenb.cz

WrapStyle ™ je medzinárodná spoločnosť, ktorá je teraz jednou z najväčších spoločností zaoberajúcich sa polepom a stylingom automobilov na svete. Túto pozíciu si vybudovala v priebehu posledných 14 rokov. V tomto momente disponuje Wrapstyle viac ako 25 pobočkami vo všetkých kútoch sveta.
Ponúkame prémiové služby v oblasti polepov automobilov, komerčných inštalácií, tónovanie okien, protislnečných fólií, lepenie lodí a jácht, fólií na ochranu laku a keramické ochrany interiéru a exteriéru vozidla.

https://www.wrapstyle.cz

Společnost AGROTEC Group je největším dodavatelem pozemní techniky v České republice. Svým zákazníkům je partnerem už více než 30 let a během svého působení se rozrostla také na Slovensko a do Maďarska. V oblasti nákladní dopravy se specializuje na prodej značky IVECO. Svým zákazníkům poskytuje kompletní řešení na míru, a to včetně servisu, půjčovny, prodeje náhradních dílů a financování. Kromě nákladních automobilů nabízí také zemědělské stroje, stavební techniku a osobní automobily.

https://www.agrotecgroup.cz/

ASFiNAG je rakouský státní podnik, který plánuje, financuje, staví, udržuje a vybírá mýtné na rakouských dálnicích.

https://www.asfinag.at

KORDIS JMK je koordinátor Integrovaného dopravního systému Jihomoravského kraje (IDS JMK). Spravuje tento systém a pro své zakladatele – Jihomoravský kraj a město Brno – vykonává širokou paletu činností spojených s plánováním a organizováním veřejné dopravy včetně problematiky tarifu, přepravní kontroly, dělení tržeb, spolupráce na výběrových řízeních a v neposlední řadě i přímo řídí provoz a spravuje data o jízdních řádech a aktuálních polohách vozidel. KORDIS JMK je rovněž správcem centrální databáze o prodaných elektronických jízdních dokladech IDS JMK v Brně i mimo Brno. V letošním roce IDS JMK slaví 20 let své existence. Za tu dobu se dlouhodobě daří zvyšovat počet cestujících, kvalitu služeb veřejné dopravy stejně jako úroveň obsluhy celého kraje. Výzvou pro KORDIS je aktuálně realizace zajímavých rozvojových projektů – dokončuje přechod na elektronické jízdné na jihomoravské železnici, zjednodušuje odbavení v okolí Brna novým režimem Jezdi jednoduše nebo třeba připravuje vybavení regionálních autobusů a informačních panelů systémem C-ROAD V2X, který umožní jejich komunikaci s křižovatkami i vzájemně mezi sebou.

https://www.idsjmk.cz

Společnost SATUM CZECH s.r.o. je jednou z největších pojišťovacích makléřských společností působících v České republice. Již od roku 1997 poskytujeme služby v oblasti korporátního pojištění a risk managementu. Zaměřujeme se na komplexní pojistné programy v průmyslu, ve zdravotnictví, službách, veřejné správě a v dalších oborech. V oblasti pojištění vozidel a dopravních rizik patříme mezi nejvýznamnější brokery v republice.

https://www.satum.cz/cs/

společnost VH trailers s.r.o. je akreditovaným zástupcem Belgické značky Van Hool, Nizozemské značky BE-COMBI a Polské značky GT trailers. Společnost se zabývá prodejem, servisem a pronájmem převážně přípojné techniky.

https://www.privesy-navesy.cz

Společnost ZLINER s.r.o. se nachází na trhu více než 70 let. Jsme tak zkušeným partnerem v oboru autobusů, trolejbusů a trucků a své portfolio působení neustále rozšiřujeme.

Stali jsme se autorizovaným dealerem autobusů IVECO. Jsme největším distributorem náhradních dílů na autobusy v celé České i Slovenské republice a nabízíme široké spektrum služeb v oblasti autobusové a trolejbusové dopravy.

https://zliner.cz/

Wesob výrobce značky Wecon.
Wesob výrobce přívěsů a nástaveb pro nákladní automobily.
Wesob inovativní a progresivní dopravní řešení.

https://cz.wesob.com.pl

Společnost D.A.S. je pro své klienty silným partnerem v oblasti práva již od roku 1995.
Poskytujeme právní ochranu a přispíváme k rozvoji právního povědomí, aby každý slušný člověk mohl šetřit svůj čas, peníze i nervy na příjemnější a pohodlnější život.
V rámci našich služeb klientům poskytujeme nonstop právní poradenství, úhradu nákladů na řešení případu až do 1 000 000 Kč, silný tým specializovaných právníků a také dlouholetou tradici, mezinárodní zázemí a zkušenosti.

https://www.das.cz